WinMerge - en to sk translation catalogue (942 entries)

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
sk: LANG_SLOVAK, SUBLANG_DEFAULT

note: Codepage
en: 1252
sk: 1250

en: C&opy to Right
sk: Kopírovať vpravo

en: Cop&y to Left
sk: Kopírovať vľavo

en: &Select Line Difference
sk: &Vybrať rozdiely riadkov

en: &Undo
sk: &Vrátiť

en: &Redo
sk: &Opakovať

en: Cu&t
sk: V&ystrihnúť

en: &Copy
sk: &Kopírovať

en: &Paste
sk: V&ložiť

en: &Goto...
sk: &Prejsť na...

en: Op&en
sk: &Otvoriť

en: with &Registered Application
sk: &registrovanou aplikáciou

en: with &External Editor
sk: &externým editorom

en: &with...
sk: čí&m...

en: &File
sk: &Súbor

en: &New	Ctrl+N
sk: &Nový	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
sk: &Otvoriť...	Ctrl+O

en: Op&en Conflict File...
sk: &Otvoriť konfliktný súbor...

en: Open Pro&ject...	Ctrl+J
sk: O&tvoriť projekt...	Ctrl+J

en: Sa&ve Project...
sk: Uložiť &projekt...

en: Recent Projects
sk: Posledné projekty

en: E&xit
sk: &Koniec

en: &Edit
sk: Úpr&avy

en: &Options...
sk: &Nastavenia

en: &View
sk: &Pohľad

en: Select &Font...
sk: &Zvoliť písmo...

en: Use Default F&ont
sk: Použiť základné písm&o

en: &Toolbar
sk: &Panel nástrojov

en: &None
sk: Ž&iadny

en: &Small
sk: &Malý

en: &Big
sk: &Veľký

en: &Status Bar
sk: &Stavový riadok

en: Ta&b Bar
sk: Panel &záložiek

en: &Language...
sk: &Jazyk...

en: &Tools
sk: &Nástroje

en: &Filters...
sk: &Filtre...

en: &Generate Patch...
sk: &Vytvoriť záplatu...

en: &Plugins
sk: &Zásuvné moduly

en: &Manual Unpacking
sk: &Manuálne rozbalenie

en: &Automatic Unpacking
sk: &Automatické rozbalenie

en: &Edit with Unpacker
sk: &Upravovať rozbaľovacím programom

en: &Reload plugins
sk: &Znovu načítať zásuvné moduly

en: &Debug
sk: &Ladiť

en: &Load Config...
sk: &Nahrať konfiguráciu...

en: &Reset Options
sk: &Resetovať možnosti

en: &Window
sk: &Okno

en: Cl&ose
sk: &Zatvoriť

en: Clo&se All
sk: Zatvoriť &všetky

en: Change &Pane	F6
sk: Zmeniť &panel	F6

en: Tile &Horizontally
sk: Dlaždice &vodorovne

en: Tile &Vertically
sk: Dlaždice &zvisle

en: &Cascade
sk: &Kaskáda

en: &Help
sk: Po&moc

en: &WinMerge Help	F1
sk: Pomocník &WinMerge	F1

en: R&elease Notes
sk: &Poznámky k vydaniu

en: &Translations
sk: &Preklady

en: A&rchive Support disabled...
sk: Podpora a&rchívov vypnutá...

en: &About WinMerge...
sk: &O aplikácii...

en: L&eft Read-only
sk: Ľ&avý len na čítanie

en: Ri&ght Read-only
sk: &Pravý len na čítanie

en: File En&coding
sk: &Kódovanie súboru

en: Select &All	Ctrl+A
sk: Vybr&ať všetko	Ctrl+A

en: Show &Identical Items
sk: Zobraziť &identické položky

en: Show &Different Items
sk: Zobraziť &rozdielne položky

en: Show L&eft Unique Items
sk: Zobraziť položky jedinečné &vľavo

en: Show Ri&ght Unique Items
sk: Zobraziť položky jedinečné vp&ravo

en: Show S&kipped Items
sk: Zobraziť pres&kočené položky

en: S&how Binary Files
sk: Z&obraziť binárne súbory

en: Show Hidd&en Items
sk: Zobraziť &skryté položky

en: Compa&re Statistics
sk: Štatistika po&rovnania

en: Refre&sh	F5
sk: &Obnoviť	F5

en: &Refresh Selected	Ctrl+F5
sk: O&bnoviť vybrané	Ctrl+F5

en: &Merge
sk: &Zlúčiť

en: Co&mpare	Enter
sk: Po&rovnať	Enter

en: &Next Difference	Alt+Down
sk: &Nasledujúci rozdiel	TAlt+Down

en: &Previous Difference	Alt+Up
sk: &Predchádzajúci rozdiel	Alt+Up

en: &First Difference	Alt+Home
sk: Pr&vý rozdiel	Alt+Home

en: &Current Difference	Alt+Enter
sk: &Aktuány rozdiel	Alt+Enter

en: &Last Difference	Alt+End
sk: Posledný &rozdiel	Alt+End

en: Copy to &Right	Alt+Right
sk: Skopírovať v&pravo	Alt+Right

en: Copy to L&eft	Alt+Left
sk: Skopírovať &vľavo	Alt+Left

en: &Delete	Del
sk: &Zmazať	Del

en: &Customize Columns...
sk: &Prispôsobiť stĺpce...

en: Generate &Report...
sk: Vystvoriť &správu...

en: &Save	Ctrl+S
sk: &Uložiť	Ctrl+S

en: Save &Left
sk: Uložiť ľ&avý

en: &Save
sk: &Uložiť

en: Save &As...
sk: Uložiť &ako...

en: Save &Right
sk: Uložiť &pravý

en: &Print...
sk: &Tlačiť...

en: Page Se&tup
sk: Nastavenie s&tránky

en: Print Previe&w
sk: Náhľad p&red tlačou

en: &Convert Line Endings to
sk: &Konvertovať konce riadkov na

en: &Merge Mode	F9
sk: &Zlučovací režim	F9

en: &File Encoding...
sk: &Kódovanie súboru...

en: &Undo	Ctrl+Z
sk: &Vrátiť	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
sk: &Opakovať	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
sk: V&ystrihnúť	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
sk: &Kopírovať	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
sk: V&ložiť	Ctrl+V

en: Select Line &Difference	F4
sk: Označiť roz&diel v riadku	F4

en: F&ind...	Ctrl+F
sk: &Hľadať...	Ctrl+F

en: Repla&ce...	Ctrl+H
sk: Nahradiť...	Ctrl+H

en: &Scripts
sk: &Skripty

en: < Empty >
sk: < Prázdne >

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: &Copy With Line Numbers	Ctrl+Shift+C
sk: &Kopírovať s číslami riadkov	Ctrl+Shift+C

en: &Bookmarks
sk: &Záložky

en: &Toggle Bookmark	Ctrl+F2
sk: &Prepnúť záložku	Ctrl+F2

en: &Next Bookmark	F2
sk: &Ďalšia záložka	F2

en: &Previous bookmark	Shift+F2
sk: &Predošlá záložka	Shift+F2

en: &Clear All Bookmarks
sk: &Zmazať všetky záložky

en: &Go To...	Ctrl+G
sk: &Prejsť na...	Ctrl+G

en: &Zoom
sk: &Priblíženie

en: Zoom &In	Ctrl++
sk: &Priblížiť	Ctrl++

en: Zoom &Out	Ctrl+-
sk: &Oddialiť	Ctrl+-

note: Zoom to normal
en: &Normal	Ctrl+*
sk: &Normálna veľkosť	Ctrl+*

en: Syntax Highlight
sk: Zvýrazňovanie syntaxe

en: &Lock Panes
sk: &Zamknúť panely

en: &View Whitespace
sk: &Zobraziť prázdne miesto

en: Vie&w Line Differences
sk: Zobraz&iť rozdiely riadkov

en: View Line &Numbers
sk: Zobraziť čísla &riadkov

en: View &Margins
sk: Zobraziť &okraje

en: W&rap Lines
sk: &Zalamovať riadky

en: Sw&ap Panes
sk: &Vymeniť panely

en: Diff &Pane
sk: &Panel s rozdielom

en: Lo&cation Pane
sk: &Lokačný panel

en: C&opy to Right and Advance	Alt+Ctrl+Right
sk: Kopírovať vpravo a ísť ďalej	Alt+Ctrl+Right

en: Copy &to Left and Advance	Alt+Ctrl+Left
sk: Kopírovať vľavo a ísť ďalej	Alt+Ctrl+Left

en: Copy &All to Right
sk: Kopírovať všetko vpravo

en: Cop&y All to Left
sk: Kopírovať všetko vľavo

en: &Prediffer
sk: &Predspracovanie

en: Comp&are
sk: Porovn&ať

en: Co&mpare Special
sk: &Porovnať špeciálne

en: &Left to Right
sk: &Ľavý s pravým

en: L&eft to...
sk: Ľa&vý s...

en: &Right to Left
sk: &Pravý s ľavým

en: R&ight to...
sk: P&avý s...

en: &Move
sk: &Presunúť

en: &Left to...
sk: Ľ&avý do...

en: &Right to...
sk: &Pravý do...

en: &Delete
sk: &Zmazať

en: &Left
sk: Ľ&avý

en: &Right
sk: &Pravý

en: &Both
sk: &Oba

en: Re&name
sk: Preme&novať

en: &Hide Items
sk: &Skryť položky

en: &Open Left
sk: &Otvoriť ľavý

en: O&pen Right
sk: O&tvoriť pravý

en: Cop&y Pathnames
sk: Skopírovať názvy &ciest

en: &Left (%1 of %2)
sk: &Ľavý (%1 z %2)

en: &Right (%1 of %2)
sk: &pravý (%1 z %2)

en: &Both (%1 of %2)
sk: &Oba (%1 z %2)

en: Copy &Filenames
sk: Skopírovať názvy &súborov

en: &Zip
sk: &Zipovať

en: &Left... (%1 of %2)
sk: &Ľavý... (%1 of %2)

en: &Right... (%1 of %2)
sk: &pravý... (%1 of %2)

en: &Both... (%1 of %2)
sk: &Oba... (%1 of %2)

en: &Differences... (%1 of %2)
sk: &Rozdiely... (%1 of %2)

en: &Refresh
sk: &Obnoviť

en: &Copy Full Path
sk: &Kopírovať plnú cestu

en: Copy &Filename
sk: Kopírovať názov &súboru

en: Prediffer Settings
sk: Nastavenia preprocesora

en: &No prediffer
sk: &Bez preprocesora

en: Auto prediffer
sk: &Auto preprocesor

en: G&oto Diff
sk: Ch&oď na rozdiel

en: &No Moved Blocks
sk: &Bez presunutých blokov

en: &All Moved Blocks
sk: &Všetky presunuté bloky

en: Moved Block for &Current Diff
sk: Presunutý blok pre &aktuálny rozdiel

en: About WinMerge
sk: O aplikácii

en: (Private Build)
sk: (Súkromné zostavenie)

en: All rights reserved.
sk: Všetky práva vyhradené.

en: Visit the WinMerge HomePage!
sk: Navštívte www stránku programu WinMerge!

en: Contributors
sk: Prispievatelia

en: Select Files or Folders
sk: Výber súborov a adresárov...

en: &Left:
sk: &Ľavý:

en: &Browse...
sk: &Prechádzať...

en: &Right:
sk: P&ravý:

en: Bro&wse...
sk: &Prechádzať...

en: &Filter:
sk: Pr&ípony:

en: Select...
sk: &Vybrať...

en: &Unpacker:
sk: &Rozbaľovací program:

en: &Select...
sk: &Vybrať...

en: &Include Subfolders
sk: &Zahrnúť podadresáre

en: Status:
sk: Stav:

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Files or Folders to Compare
sk: Súbory alebo adresáre pre porovnanie

en: Database:
sk: Databáza:

en: Project:
sk: Projekt:

en: User:
sk: Používateľ:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Link to Destination VSS project
sk: Odkaz na Cieľový VSS projekt

en: Apply to all items
sk: Použiť na všetky položky

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Versioning System
sk: Systém pre spávu verzií

en: &Versioning System:
sk: Systém pre správu &verzií:

en: &Path to cleartool.exe:
sk: &Cesta ku cleartool.exe:

en: General
sk: Hlavné nastavenia

en: Automatically &scroll to first difference
sk: Automatický &skok na prvý rozdiel

en: &Disable Splash Screen
sk: &Nezobrazovať spúšťací banner

en: Cl&ose windows with ESC
sk: Zat&várať okná klávesom ESC

en: &Automatically verify paths in Open-dialog
sk: &Automaticky overovať cestu v dialógu Otvoriť

en: All&ow only one instance to run
sk: Um&ožniť beh iba jednej inštancie

en: As&k when closing multiple windows
sk: &Pýtať sa pred zatvorením viacerých okien

en: &Preserve file time in file compare
sk: &Zachovávať čas súboru pri porovnaní

en: O&pen-dialog Auto-Completion:
sk: A&utomatické dopĺňanie v dialógu Otvoriť:

en: Enable multiple compare windows for
sk: Povoliť viaceré okná pre porovnanie

en: &Folder compare
sk: Porovnávanie &adresárov

en: Fil&e compare
sk: Porovnávanie &súborov

en: WinMerge allows hiding some common messageboxes. Press the Reset button to make all messageboxes visible again.
sk: WinMerge umožňuje zamedziť zobrazovaniu bežných správ. Stlačením tlačidla Reset sa znova správy zobrazia.

en: Language
sk: Jazyk

en: Available languages:
sk: Dostupné jazyky:

en: Find
sk: Hľadať

en: Fi&nd what:
sk: &Hľadať:

en: Match &whole word only
sk: Iba celé &slová

en: Match &case
sk: Rozlišuj &veľké/malé

en: Regular &expression
sk: &Regulárny výraz

en: D&on't wrap end of file
sk: &Nezalamovať koniec súboru

en: Direction
sk: S&mer hľadania

en: &Up
sk: &Nahor

en: &Down
sk: Na&dol

en: &Find Next
sk: &Nájdi ďalší

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Re&place with:
sk: Nahradiť:

en: &Don't wrap end of file
sk: &Nezalamovať koniec súboru

en: Replace in
sk: Nahradiť vo

en: &Selection
sk: Výbere

en: Wh&ole file
sk: Celom súbore

en: &Replace
sk: Nahraďiť

en: Replace &All
sk: Nahraďiť všetko

en: Comments
sk: Komentáre

en: CheckIn after checkout
sk: Check in po checkout-e

en: Linefilters
sk: Riadkové filtre

en: Enable Line Filters
sk: Zapnúť riadkové filtre

en: Regular Expressions (one per line):
sk: Regulárne výrazy (jeden na riadok):

en: Save
sk: Uložiť

en: New
sk: Nový

en: Edit
sk: Upraviť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Colors
sk: Farby

en: Difference:
sk: Rozdiel:

en: Selected Difference:
sk: Rozdiel vo výbere:

en: Background
sk: Pozadie

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Ignored Difference:
sk: Ignorovaný rozdiel:

en: Moved:
sk: Presunutý:

en: Selected Moved:
sk: Výber presunutý:

en: Word Difference:
sk: Rozdiel v slove:

en: Selected Word Diff:
sk: Rozdiel vo vybranom slove:

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Dialog
sk: Dialóg

en: System
sk: Systém

en: &Send deleted files to Recycle Bin
sk: &Posielať zmazané súbory do koša

en: Integration
sk: Integrácia

en: &Add to explorer context menu
sk: &Pridať do kontextovej ponuky Prieskumníka

en: E&nable advanced menu
sk: Zap&núť rozšírenú ponuku

en: In&clude subfolders by default
sk: Za&hŕňať štandardne aj podadresáre

en: &External editor:
sk: &Externý editor:

en: &Filter folder:
sk: Adresár s &filtrami:

en: Br&owse...
sk: Prehľadávať

en: Patch Generator
sk: Generátor záplat

en: File&1:
sk: Súbor&1:

en: File&2:
sk: Súbor&2:

en: &Swap
sk: &Vymeniť navzájom

en: &Append to existing file
sk: &Rozšíriť existujúci súbor

en: &Result:
sk: &Výsledok:

en: &Format
sk: &Formát

en: St&yle:
sk: Š&týl:

en: &Context:
sk: &Kontext:

en: W&hitespaces
sk: &Netlačiteľné znaky:

en: Com&pare
sk: &Porovnať

en: I&gnore changes
sk: I&gnorovať zmeny

en: Ig&nore all
sk: Ig&norovať všetko

en: Ignor&e blank lines
sk: Ignor&ovať prázdne riadky

en: Case sensi&tive
sk: &Zohľadňovať veľkosť písmen

en: Inclu&de command line
sk: Zahrnúť príkazový ria&dok

en: Open to e&xternal editor
sk: Otvoriť v e&xternom editore

en: Display Columns
sk: Zobrazovať stĺpce

en: Move &Up
sk: Presunúť &hore

en: Move &Down
sk: Presunúť &dolu

en: Select Unpacker
sk: Vyber rozbaľovací program

en: File unpacker:
sk: Rozbaľovací program:

en: Display all unpackers, don't check the extension
sk: Zobraziť všetky rozbaľovacie programy, nekontrolovať príponu

en: Extensions list:
sk: Zoznam prípon:

en: Description:
sk: Popis:

en:  Folder Compare Progress
sk:  Priebeh porovnania adresárov

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Comparing items...
sk: Porovnávam položky...

en: Items compared:
sk: Porovnaných položiek:

en: Items total:
sk: Položiek celkom:

en: Go To
sk: Prejsť na

en: G&oto:
sk: Ch&oď na:

en: File
sk: Súbor

en: Goto what
sk: Prejsť na...

en: Li&ne
sk: Riad&ok

en: &Difference
sk: &Rozdiel

en: &Go To
sk: &Prejsť na

en: Compare
sk: Porovnávanie

en: Whitespace
sk: Netlačiteľné znaky

en: &Compare
sk: Porovnávať &netlačiteľné znaky

en: &Ignore change
sk: Ignorovať &zmeny v prázdnom mieste

en: I&gnore all
sk: Ignorovať &celé prázdne miesto

en: Ignore blan&k lines
sk: Ignorovať prázdne riad&ky

en: Ignore &case
sk: Ignorovať m&alé/VEĽKÉ

en: E&nable moved block detection
sk: Zapnúť &detekciu pohyblivého bloku

en: &Match similar lines
sk: &Podobné riadky ako zhodné

en: Ign&ore time differences less than 3 seconds
sk: Ign&orovať časové rozdiely menšie ako 3 sekundy

en: &File Compare method:
sk: Me&tóda porovnávania súborov:

en: S&top after first difference
sk: &Stop po prvom rozdiele

en: Filter Comments
sk: Filtrovať komentáre

en: &Highlight syntax
sk: Zvýrazňovanie syntaxe

en: &Automatic rescan
sk: Automatické p&reskenovanie

en: &Preserve original EOL chars
sk: &Zachovávať pôvodné zakončenie riadkov

en: Tabs
sk: Tabulátory

en: &Tab size:
sk: &Nastavenie tabulátorov:

en: &Insert Tabs
sk: Vkladať tabulátory

en: Insert &Spaces
sk: Vkladať medzery

en: Line Difference Coloring
sk: Farebné odlíšenie riadkových rozdielov

en: View line differences
sk: Zobrazovať riadkové rozdiely

en: &Character level
sk: Úroveň &znaku

en: &Word-level:
sk: Úroveň &slova:

en: Filefilters
sk: Filtre súborov

en: Test
sk: Testovať

en: Install...
sk: Inštalovať...

en: New...
sk: Nový...

en: Edit...
sk: Upravovať...

en: Delete...
sk: Zmazať...

en: Save modified files?
sk: Uložiť zmenené súbory?

en: Left side file
sk: Súbor na ľavej strane

en: &Save changes
sk: &Uložiť zmeny

en: &Discard changes
sk: &Zahodiť zmeny

en: Right side file
sk: Súbor na pravej strane

en: S&ave changes
sk: U&ložiť zmeny

en: Dis&card changes
sk: Z&ahodiť zmeny

en: Discard All
sk: Zahodiť všetky

en: Codepage
sk: Kódová stránka

en: Default Codepage
sk: Predvolená kódová stránka

en: Select the default codepage assumed when loading non-Unicode files:
sk: Zvoľte predvolenú kódovú stránku, ktorá sa použije pri načítaní ne-Unicode súborov:

en: Detect codepage info for these files : .html, .rc, .xml 
    need to restart session
sk: Detekovať informáciu o kódovej stránke pri týchto súboroch: .html, .rc, .xml 
    je potrebné reštartovať program

en: System codepage
sk: Systémová kódová stránka

en: According to WinMerge User Interface
sk: Podľa používateľského rozhrania WinMerge

en: Custom codepage :
sk: Vlastná kódová stránka:

en: WinMerge - Archive support disabled
sk: WinMerge - podpora archívov vypnutá

en: Unable to detect 7-Zip version (not installed?)
sk: Nedetekoval som verziu 7-Zip (nie je nainštalovaný?)

en: Archive support requires 7-Zip 3.11 or later to be installed on your computer, or its
    essential components to be copied to the program directory for standalone operation.
sk: Podpora archívov vyžaduje, aby bol nainštalovaný 7-Zip 3.11 alebo neskorší m inaks
    jeho dôležité komponenty budú prekopírované do adresára pre samostatnú (stanalone) prevádzku.

en: There must also be an appropriate interface plugin (Merge7z*.dll) on the path.
sk: Musí byť aj správny zásuvný modul rozhrania (Merge7z*.dll) v ceste.

en: Please use the version of 7-Zip recommended below until interface plugins for later
    versions become available.
sk: Prosím, používajte nižšie odporúčanú verziu  7-Zip kým nebudú dostupné zásuvné moduly rozhrania
    pre neskoršie verzie.

en: Version
sk: Verzia

en: Plugin required
    (dllbuild %04u)
sk: Požaduje sa zásuvný modul
    (dllbuild %04u)

en: Recommended version of 7-Zip:
sk: Odporúčaná verzia 7-Zip:

en: present
sk: prítomný

en: 7-Zip software installed on your computer:
sk: 7-Zip softvér nainštalovaný na vašom počítači:

en: none
sk: žiadny

en: missing
sk: chýba

en: 7-Zip components for standalone operation:
sk: samostatné (standalone) komponenty 7-Zip:

en: outdated
sk: zastaralý

en: Plugins on path:
sk: Zásuvné moduly v ceste:

en: Plugin Download
sk: Stiahnutie zásuvného modulu

en: Options
sk: Nastavenia

en:  Categories
sk:  Kategórie

en: Import...
sk: Importovať...

en: Export...
sk: Exportovať...

en: Keywords:
sk: Kľúčové slová:

en: Function names:
sk: Názvy funkcií:

en: Comments:
sk: Komentáre:

en: Numbers:
sk: Čísla:

en: Operators:
sk: Operátory:

en: Strings:
sk: Reťazce:

en: Preprocessor:
sk: Preprocesor:

en: User 1:
sk: Používateľ 1:

en: User 2:
sk: Používateľ 2:

en: Bold
sk: Hrubo

en: Folder Compare Report
sk: Správa o porovnaní adresárov

en: Report &File:
sk: &Súbor správy:

en: Browse...
sk: Prehľadávať...

en: &Style:
sk: &Štýl:

en: &Copy to Clipboard
sk: &Kopírovať do schránky

en: Shared or Private Filter
sk: Zdieľaný alebo súkromný filter

en: Which type of filter do you want to create?
sk: Aký typ filtra chcete vytvoriť?

en: Shared Filter (for all users on this machine)
sk: Zdieľaný filter (pre všetkých používateľov tohoto počítača)

en: Private Filter (only for current user)
sk: Súkromný filter (len pre aktuálneho používateľa)

en: Archive Support
sk: Podpora archívov

en: Archive support requires 7-Zip plugin installed:
sk: Podpora archívov vyžaduje nainštalovaný zásuvný modul 7-Zip:

en: Download 7-zip Plugin
sk: Stiahnuť zásuvný modul 7-Zip

en: &Enable archive file support
sk: &Zapnúť podporu archívov

en: &Use stand-alone 7-Zip if available
sk: &Použiť samostatný (standalone) 7-Zip ak sa dá

en: U&se local 7-Zip from WinMerge folder
sk: P&oužiť lokálny 7-Zip z adresára WinMerge

en: &Detect archive type from file signature
sk: &Detekovať typ archívu z hlavičky súboru

en: Compare Statistics
sk: Štatistika porovnania

en: Folders:
sk: Adresáre:

en: Files:
sk: Súbory:

en: Different
sk: Odlišné

en: Binary:
sk: Binárne:

en: Unique
sk: Jedinečné

en: Left:
sk: Vľavo:

en: Right:
sk: Vpravo:

en: Identical
sk: Identické

en: Total:
sk: Celkom:

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Affects
sk: Ovplyvňuje

en: (Affects)
sk: (Ovplyvňuje)

en: Select Codepage for
sk: Zvoľte kódovú stránku pre

en: &File Loading:
sk: &Načítanie súboru:

en: File &Saving:
sk: &Ukladanie súboru:

en: &Use same codepage for both
sk: &Použiť pre obe rovnakú kódovú stránku

en: &Apply
sk: &Použiť

en: &Cancel
sk: &Zrušiť

en: Test Filter
sk: Test filtra

en: Testing filter ...
sk: Testujem filter ...

en: &Enter text to test:
sk: &Zadajte testovací reťazec:

en: &Folder Name
sk: &Názov adresára

en: Result:
sk: Výsledok:

en: &Test
sk: &Testovať

en: &Close
sk: &Zatvoriť

en: &Use customized text colors
sk: &Používať štandardné farby textu

en: Custom text colors
sk: Vlastné farby textu

en: Whitespace:
sk: Netlačiteľné znaky:

en: Regular text:
sk: Bežný text:

en: Selection:
sk: Výber:

en: Paths
sk: Cesty

en: R&ead-only
sk: &Len na čítanie

en: Re&ad-only
sk: Len na čít&anie

en: Open...
sk: Otvoriť...

en: Save...
sk: Uložiť...

en: Backup Files
sk: Záložné súbory

en: Create backup files in:
sk: Vytvárať záložné súbory v:

en: Create backup files into:
sk: Vytvárať záložné súbory do:

en: &Original file's folder
sk: Adresár &originálneho súboru

en: &Global backup folder:
sk: &Globálny adresár pre zálohy:

en: Backup filename:
sk: Názov záložného súboru:

en: &Append .bak -extension
sk: &Pridať rozšírenie .bak

en: A&ppend timestamp
sk: P&ridať časovú známku

en: Confirm Copy
sk: Potvrdiť kopírovanie

en: Are you sure you want to copy XXX items?
sk: Ste si istý, že chcete skopírovať XXX položiek?

en: From left
sk: Zľava

en: To right
sk: Doprava

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

note: StringFileInfo.Block
en: 040904e4
sk: 041b04e2

note: VarFileInfo.Translation
en: 0x409, 1252
sk: 0x41b, 1250

en: Ready
sk: Pripravený

en: EXT
sk: ROZ

en: CAP
sk: CAPS

en: OVR
sk: CEZ

en: REC
sk: ZÁZN

en: Create empty documents
    New Documents (Ctrl+N)
sk: Vytvorí prázdny dokument
    Nové dokumenty (Ctrl+N)

en: Open an existing document
    Open (Ctrl+O)
sk: Otvorí existujúci dokument
    Otvor

en: Close the active document
    Close
sk: Zatvorí aktívny dokument
    Zatvor

en: Save the active document
    Save (Ctrl+S)
sk: Uloží aktívny dokument
    Ulož

en: Save the active document with a new name
    Save As
sk: Uloží aktívny dokument pod novým menom
    Ulož ako

en: Change the printing options
    Page Setup
sk: Zmení parametre tlače
    Nastavenie tlače

en: Change the printer and printing options
    Print Setup
sk: Zmení tlačiareň a parametre tlače
    Nastavenie tlačiarne

en: Print the active document
    Print
sk: Vytlačí aktívny dokument
    Tlač

en: Display full pages
    Print Preview
sk: Zobrazí náhľad pred tlačou
    Náhľad pred tlačou

en: Make all hidden items visible again
sk: Zviditeľni všetky skryté položky

en: Open project file
    Project file (Ctrl+J)
sk: Otvorí súbor projektu
    Súbor sprojektu (Ctrl+J)

en: Unknown error attempting to open project file
sk: Neznáma chyba pri pokuse otvoriť súbor projektu

en: Unknown error attempting to save project file
sk: Neznáma chyba pri pokuse uložiť súbor projektu

en: Project File
sk: Súbor projektu

en: Project file successfully loaded.
sk: Súbor projektu úspešne načítaný.

en: Project file successfully saved.
sk: Súbor projektu úspešne uložený.

en: Save current paths and options to project file
    Save Project File
sk: Uloží aktuálne nastavenia a cesty do súboru projektu
    Uložiť Súbor projektu

en: Display program information, version number and copyright
    About
sk: Zobrazí informácie o programe
    O programe

en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
sk: Ukončí program s otázkou na uloženie súborov
    Koniec

en: Open this document
sk: Otvorí dokument

en: Switch to the next window pane
    Next Pane
sk: Prepne na ďalšie okno
    Ďalšie okno

en: Switch back to the previous window pane
    Previous Pane
sk: Prepne na predchádzajúce okno
    Predchádzajúce okno

en: Arrange windows so they overlap
    Cascade Windows
sk: Usporiada otvorené okná kaskádovito
    Kaskáda

en: Arrange windows as non-overlapping tiles horizontally
    Tile Windows Horizontally
sk: Rozloženie okien ako neprelínajúce sa dlaždice vodorovne
    Dláždiť okná vodorovne

en: Arrange windows as non-overlapping tiles vertically
    Tile Windows Vertically
sk: Rozloženie okien ako neprelínajúce sa dlaždice zvisle
    Dláždiť okná zvisle

en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
sk: Skopíruje označené do schránky
    Kopírovať

en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
sk: Presununie označené do schránky
    Vystrihnúť

en: Find the specified text
    Find
sk: Vyhľadá text
    Nájdi

en: Insert Clipboard contents
    Paste
sk: Vloží obsah schránky
    Vložiť

en: Repeat the last action
    Repeat
sk: Zopakuje poslednú akciu
    Opakuj

en: Replace specific text with different text
    Replace
sk: Nahradí text
    Nahradiť

en: Select the entire document
    Select All
sk: Označí všetko
    Označiť všetko

en: Undo the last action
    Undo (Ctrl+Z)
sk: Vráti poslednú činnosť
    Vrátiť

en: Redo the previously undone action
    Redo (Ctrl+Y)
sk: Zopakuje poslednú vrátenú činnosť
    Opakovať

en: Show or hide the toolbar
    Toggle ToolBar
sk: Zobrazí alebo skryje panel nástrojov
    Panel nástrojov

en: Show or hide the status bar
    Toggle StatusBar
sk: Zobrazí alebo skryje stavový riadok
    Stavový riadok

en: Show or hide the tab bar
    Toggle TabBar
sk: Zobrazí alebo skryje panel záložiek
    Panel záložiek

en: Automatically resize panes
    Lock Panes
sk: Automaticky meniť veľkosť panelov
    Zamknúť panely

en: Change the window size
sk: Zmeniť veľkosť okna

en: Change the window position
sk: Zmeniť pozíciu okna

en: Reduce the window to an icon
sk: Minimalizovať okno

en: Enlarge the window to full size
sk: Zväčšiť okno na pôvodnú veľkosť

en: Switch to the next document window
sk: Prepnúť na ďalšie okno

en: Switch to the previous document window
sk: Prepnúť na predchádzajúce okno

en: Close the active window and prompts to save the documents
sk: Zatvoriť aktívne okno s možnosťou uloženia dokumentov

en: Restore the window to normal size
sk: Obnoviť okná

en: Activate Task List
sk: Aktivovať zoznam úloh

en: Activate this window
sk: Aktivovať toto okno

en: Close print preview mode
    Cancel Preview
sk: Zatvorí náhľad tlače
    Zruš náhľad

en: Preserve original EOL chars
sk: Zachovať pôvodné zakončenia riadkov

en: Press any key
sk: Stlačte ľubovoľný kláves

en: Right click on the path to copy
sk: Cestu skopírujete po kliknutí pravým tlačidlom

en: &Ok
sk: &OK

en: &Abort
sk: &Zrušiť

en: &Retry
sk: &Znova

en: &Ignore
sk: &Ignorovať

en: Ignore &all
sk: Ignorovať &všetky

en: &Yes
sk: Á&no

en: Yes to &all
sk: Áno &pre všetky

en: &No
sk: &Nie

en: No to a&ll
sk: Nie pre &všetky

en: &Continue
sk: Po&kračovať

en: &Skip
sk: Pre&skočiť

en: Skip &all
sk: Preskočiť vš&etky

en: Don't display this &message again.
sk: Už túto správu nezobrazovať.

en: Don't ask this &question again.
sk: Už sa túto otázku nepýtať.

en: Syntax colors
sk: Farby syntaxe

en: Text Colors
sk: Farby textu

en: Version Control
sk: Kontrola verzií

en: To:
sk: Do:

en: From left:
sk: Zľava:

en: To left:
sk: Doľava:

en: From right:
sk: Sprava:

en: To right:
sk: Doľava:

en: Version %1
sk: Verzia %1 - Slovenský preklad

en: Options (%1)
sk: Vlastnosti (%1)

en: All message boxes are now displayed again.
sk: Znova sa zobrazujú všetky okná so správami.

en: Modifications have been made to the current file comparison session.  Some settings may not take place until the current file comparison is restarted.
sk: Nastali zmeny v aktuálnom súbore. Niektoré nastavenia sa neuplatnia, pokiaľ porovnanie aktuálneho súboru sa nezačne odznova.

en: The selected font change will not be applied to any currently visible difference windows.
sk: Zvolená zmena písma sa neprejaví v práve zobrazených paneloch.

en: Value in Tab size -field is not in range WinMerge accepts.
    
    Please use values 1 - %1.
sk: Hodnota v poli Tab size nie je v rozsahu, ktorý WinMerge akceptuje.
    
    Použite hodnoty 1 - %1.

en: Are you sure you want to reset all WinMerge options to default values?
    
    Please re-start WinMerge after the reset.
sk: Ste si istý, že chcete resetovať všetky voľby WinMerge na štandardné hodnoty?
    
    prosím, po resetovaní reštartujte WinMerge.

en: Open
sk: Otvoriť

en: Programs|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||
sk: Programy|*.exe;*.bat;*.cmd|Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: All Files (*.*)|*.*||
sk: Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: WinMerge Project Files (*.WinMerge)|*.WinMerge||
sk: WinMerge projekty (*.WinMerge)|*.WinMerge||

en: Options files (*.ini)|*.ini|All Files (*.*)|*.*||
sk: Súbory s nastavením (*.ini)|*.ini|Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: Text Files (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|All Files (*.*)|*.*||
sk: Textové súbory (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: HTML Files (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*||
sk: HTML súbory (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: XML Files (*.xml)|*.xml|All Files (*.*)|*.*||
sk: XML súbory (*.xml)|*.xml|Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: Full Contents
sk: Plný obsah

en: Quick Contents
sk: Rýchly obsah

en: Modified Date
sk: Dátum zmeny

en: Modified Date and Size
sk: Dátum zmeny a veľkosť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Filters
sk: Filtre

en: Description
sk: Popis

en: Select filename for new filter
sk: Zvoľte názov súboru pre nový filter

en: File Filters (*.flt)|*.flt|All Files (*.*)|*.*||
sk: Filtre súborov (*.flt)|*.flt|Všetky súbory (*.*)|*.*||

en: Cannot find file filter template file!
    
    Please copy file %1 to WinMerge/Filters -folder:
    %2.
sk: Nebolo možné nájsť súbor šablóny filtra súborov!
    
    Prosím, skopírujte súbor %1 do adresára WinMerge/Filters :
    %2.

en: Cannot copy filter template file to filter folder:
    %1
    
    Please make sure the folder exists and is writable.
sk: Nebolo možné skopírovať šablónu filtrov súborov do adresára s filtrami:
    %1
    
    Prosím, uistite sa, že adresár existuje a dá sa doňho zapisovať.

en: User's filter file folder is not defined!
    
    Please select filter folder in Options/System.
sk: Používateľský adresár so súbormi filtrov nie je definovaný!
    
    Prosím, vyberte adresár pre filtre v dialógu Nastavienia/Systém.

en: Failed to delete the filter file:
    %1
    
    Maybe the file is read-only?
sk: Nepodarilo sa zmazať súbor filtra:
    %1
    
    Možno je filter len na čítanie?

en: Locate filter file to install
sk: Nájsť súbor filtra, ktorý sa nainštaluje

en: Installing filter file failed.
    
    Could not copy new filter file to filter folder.
sk: Inštalácia súboru filtra sa nepodarila.
    
    Nepodarilo sa skopírovať nový súbor do adresára s filtrami.

en: Filter file already exists. Overwrite existing filter?
sk: Filter už existuje. Prepísať existujúci filter?

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: &Path to cleartool.exe :
sk: &Cesta ku cleartool.exe :

en: &Path to SS.EXE :
sk: &Cesta ku SS.EXE :

en: Folder Comparison Results
sk: Výsledok porovnania adresárov

en: File Comparison
sk: Porovnávanie súborov

en: Untitled left
sk: Nepomenovaný ľavý

en: Untitled right
sk: Nepomenovaný pravý

en: Theirs File
sk: Ich súbor

en: Mine File
sk: Môj súbor

en: Scanning files...
sk: Prehľadávam súbory...

en: Opening selection
sk: Otváranie výberu

en: Copying Left to Right
sk: Kopírujem ľavý do pravého

en: Copying Right to Left
sk: Kopírujem pravý do ľavého

en: Copying All to Left
sk: Kopírujem všetko do ľavého

en: Copying All to Right
sk: Kopírujem všetko do pravého

en: Copying files...
sk: Kopírujem súbory...

en: Deleting files...
sk: Mažem súbory...

en: Moving files...
sk: Presúvam súbory...

en: Creating the report...
sk: Vytváram správu...

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d  EOL: %s
sk: Riad: %s  Stĺ: %d/%d  Zn: %d/%d  EOL: %s

en: Line: %s
sk: Riadok: %s

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d
sk: Riad: %s  Stĺ: %d/%d  Zn: %d/%d

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Difference %1 of %2
sk: Rozdiel %1 z %2

en: %1 Differences Found
sk: nájdených %1 rozdielov

en: 1 Difference Found
sk: nájdený jeden rozdiel

note: Abbreviation from "Read Only"
en: RO
sk: na čítanie

en: Item %1 of %2
sk: Položka %1 of %2

en: Items: %1
sk: Položky: %1

en: Select two existing folders or files to compare
sk: Vyberte 2 existujúce súbory alebo adresáre na porovnanie

en: Folder Selection
sk: Výber adresára

en: Select two folders or two files to compare.
sk: Vyberte dva adresáre na porovnanie.

en: Left path is invalid!
sk: Ľavá cesta je neplatná!

en: Right path is invalid!
sk: Pravá cesta je neplatná!

en: Both paths are invalid!
sk: Obe cesty sú neplatné!

en: Choose two files to enable unpacker selection.
sk: Zvoľte si dva súbory pre zapnutie rozbaľovača súborov.

en: Cannot compare file and folder!
sk: Nemôžem porovnať súbor a adresár!

en: File not found: %1
sk: Súbor nenájdený: %1

en: File not unpacked: %1
sk: Súbor nerozbalený: %1

en: Cannot open file
    %1
    
    %2
sk: Nemôžem otvoriť súbor
    %1
    
    %2

en: Failed to parse conflict file.
sk: Nepodarilo sa spracovať súbor konfliktov.

en: The file
    %1
    is not a conflict file.
sk: Súbor
    %1
    nie je súbor konfliktov.

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Save changes to %1?
sk: Uložiť zmeny do %1?

en: %1 is marked read-only. Would you like to override the read-only file ? (No to save as new filename.)
sk: %1 je označený len na čítanie. Chcete aj tak prepísať súbor len na čítanie? (Stlačte Nie ak ho chcete zapísať po novým názvom.)

en: Error checking destination writeability
sk: Chyba pri zisťovaní možnosti zápisu

en: Error backing up file
sk: Chyba pri zálohovaní súboru

en: Unable to backup original file:
    %1
    
    Continue anyway?
sk: Nepodarilo sa zálohovať originálny súbor:
    %1
    
    Pokračovať napriek tomu?

en: Saving file failed.
    %1
    %2
    Do you want to:
    	-use a different filename (Press Ok)
    	-abort the current operation (Press Cancel)?
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor.
    %1
    %2
    Želáte si:
    	-použiť iný názov súbory (Stlačte Ok)
    	-zrušiť prebiehajúcu operáciu (Stlačte Zrušiť)?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the left file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
sk: Zásuvný modul '%2' nemohol zapracovať vaše zmeny v ľavom súbore späť do  '%1'.
    
    Originálny súbor nebude zmenený.
    
    Želáte si uložiť rozbalenú verziu do iného súboru?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the right file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
sk: Zásuvný modul '%2' nemohol zapracovať vaše zmeny v pravom súbore späť do  '%1'.
    
    Originálny súbor nebude zmenený.
    
    Želáte si uložiť rozbalenú verziu do iného súboru?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge loaded it.
    
    Overwrite changed file?
sk: Iná aplikácia aktualizovala súbor
    %1
    odkedy ho WinMerge načítal.
    
    Prepísať zmenený súbor?

en: %1
    is marked read-only. Would you like to override the read-only item?
sk: %1
    je označený len na čítanie. Želáte si prepísať položku len na čítanie?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge scanned it last time.
    
    If you want to refresh files close current file compare and load files again.
sk: Iná aplikácia aktualizovala súbor
    %1
    odkedy ho WinMerge posledný krát skontroloval.
    
    Ak chcete obnoviť súbory, zatvorte aktuálne porovnávanie súborov a znova načítajte súbory.

en: Save Left File As
sk: Uložiť ľavý súbor ako

en: Save Right File As
sk: Uložiť pravý súbor ako

en: Cannot merge differences when documents are not in synch.
    
    Refresh documents before continuing.
sk: Nebolo možné zlúčiť rozdiely, keďže dokumenty nie sú synchronizované.
    
    Obnovte dokumenty, než budete pokračovať.

en: You must specify a SourceSafe project path in order to continue (ie:  $/MyProject)
sk: Musíte nastaviť cestu k projektu SourceSafe (napr.: $/MojProjekt)

en: Checkout files from VSS...
sk: Checkout súborov z VSS...

en: Versioning System returned an error while attempting to check out the file.  Unable to continue...
sk: SourceSafe vrátil chybu pri pokuse skontrolovať súbor. Nemožno pokračovať...

en: Error executing versioning system command.
sk: Chyba pri spúšťaní príkazu zo Systému Verzií (CVS a pod).

en: The VSS Working Folder and the location of the current file do not match. Continue?
sk: pracovný adresár VSS Working Folder a umiestnenie aktuálneho súboru sa nezhodujú. Pokračovať?

en: No VSS database(s) found!
sk: Nebola nájdená databáza VSS!

en: Error from VSS:
sk: Chyba VSS:

en: Versioning System returned an error while attempting to check in the file.
     Please, check config spec of used view.
     Undo checkout operation?
sk: Systém pre správu verzií vrátil chybu pri pokuse zaregistrovať (check in) súbor.
     Prosím, skontrolujte konfiguráciu zvoleného pohľadu.
     Vrátiť operáciu checkout?

en: Versioning System returned an error while attempting to undo checkout the file.
     Please, check config spec of used view.
sk: Systém pre správu verzií vrátil chybu pri pokuse vrátiť (checkout) súbor.
     Prosím, skontrolujte konfiguráciu zvoleného pohľadu.

en: None
sk: Žiadny

en: Visual SourceSafe (less than 5.0)
sk: Visual SourceSafe (menšie ako 5.0)

en: Visual SourceSafe (5.0 and above)
sk: Visual SourceSafe (5.0 a vyššie)

en: Break at whitespace
sk: Prerušiť na netlačiteľnom znaku

en: Break at whitespace or punctuation
sk: Prerušiť na netlačiteľnom znaku alebo vetnej diakritike

en: Copy selected item to named directory
sk: Kopírovať označenú položku do pomenovaného adresára

en: Copy selected item to custom directory
sk: Kopírovať označenú položku do vlastného adresára

en: Delete selected item on left
sk: Zmaž označené položky vľavo

en: Delete selected item on right
sk: Zmaž označené položky vpravo

en: Delete selected item(s) on both sides
sk: Zmaž označené položky na oboch stranách

en: Hide selected item(s) (on the fly filter)
sk: Skry označené položky (filter počas behu)

en: Rename selected item on both sides
sk: Premenovať označenú položku na oboch stranách

en: Right to Left (%1)
sk: Kopíruj do ľavej strany %1 z %2 vybraných položiek

en: Left to Right (%1)
sk: Kopíruj do pravej strany %1 z %2 vybraných položiek

en: Right to Left (%1 of %2)
sk: Sprava doľava (%1 z %2)

en: Left to Right (%1 of %2)
sk: Zľava doprava (%1 z %2)

en: Left to... (%1)
sk: Zľava... (%1)

en: Right to... (%1)
sk: Sprava... (%1)

en: Left to... (%1 of %2)
sk: Zľava... (%1 z %2)

en: Right to... (%1 of %2)
sk: Sprava... (%1 z %2)

en: Left (%1)
sk: Ľavý (%1)

en: Right (%1)
sk: Zmaž %1 z %2 vybraných položiek z pravej strany

en: Both (%1)
sk: Zmazať z oboch strán %1 z %2 vybraných položiek

en: Left (%1 of %2)
sk: Ľavý (%1 z %2)

en: Right (%1 of %2)
sk: Pravý (%1 z %2)

en: Both (%1 of %2)
sk: Oba (%1 z %2)

en: Select destination folder
sk: Vyberte cieľový adresár

en: Left side - select destination folder:
sk: Ľavá strana - vyberte cieľový adresár:

en: Right side - select destination folder:
sk: Pravá strana - vyberte cieľový adresár:

en: (%1 Files Affected)
sk: (%1 ovplyvnených súborov)

en: (%1 of %2 Files Affected)
sk: (%1 ovplyvnených súborov z %2)

en: Are you sure you want to delete
    
    %1 ?
sk: Chcete naozaj zmazať
    
    %1 ?

en: Are you sure you want to copy:
sk: Naozaj chcete skopírovať:

en: Are you sure you want to copy %d items:
sk: Naozaj chcete skopírovať %d položiek:

en: Operation aborted!
    
    Folder contents at disks has changed, path
    %1
    was not found.
    
    Please refresh the compare.
sk: operácia zrušená!
    
    Obsah adresára na disku sa zmenil, cesta
    %1
    nebol nájdená.
    
    Prosím, obnovte porovnanie.

en: Open left file
sk: Otvoriť ľavý súbor

en: Open the left file to external editor
sk: Otvoriť súbor vľavo v externom editore

en: Open left file with ...
sk: Otvoriť ľavý súbor s...

en: Open right file
sk: Otvoriť pravý súbor

en: Open the right file to external editor
sk: Otvoriť pravý súbor v externom editore

en: Open right file with...
sk: Otvoriť pravý súbor s...

en: Failed to execute external editor: %1
sk: Nepodarilo sa spustiť externý editor: %1

en: Unknown extension on external editor: %1
sk: Neznáma prípona (external editor): %1

en: Copy filenames to clipboard
sk: Skopírovať názvy súborov do schránky

en: Copy left side pathnames to clipboard
sk: Skopírovať názvy cesty na ľavej strane do schránky

en: Copy right side pathnames to clipboard
sk: Skopírovať názvy cesty na pravej strane do schránky

en: Copy both sides pathnames to clipboard
sk: Skopírovať názvy ciest z oboch strán do schránky

en: Unknown archive format
sk: Neznámy formát archívu

en: Add items from left side to archive
sk: Pridať položky z ľavej strany do archívu

en: Add items from right side to archive
sk: Pridať položky z pravej strany do archívu

en: Add items from both sides to archive
sk: Pridať položky z oboch strán do archívu

en: Add different items to archive (both sides)
sk: Pridať rozdielne položky do archívu (obe strany)

en: Move selected file on left to custom directory
sk: Presunúť vybraný súbor na ľavej strane do adresára, ktorý zadám

en: Move selected file on right to custom directory
sk: Presunúť vybraný súbor na pravej strane do adresára, ktorý zadám

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Folder
sk: Adresár

en: Comparison result
sk: Výsledok porovnania

en: Left Date
sk: Dátum vľavo

en: Right Date
sk: Dátum vpravo

en: Extension
sk: Prípona

en: Left Size
sk: Veľkosť vľavo

en: Right Size
sk: Veľkosť vpravo

en: Right Size (Short)
sk: Veľkosť vpravo (krátka)

en: Left Size (Short)
sk: Veľkosť vľavo (krátka)

en: Left Creation Time
sk: Čas vzniku vľavo

en: Right Creation Time
sk: Čas vzniku vpravo

en: Newer File
sk: Novší súbor

en: Left File Version
sk: Verzia súboru vľavo

en: Right File Version
sk: Verzia súboru vpravo

en: Short Result
sk: Krátky výsledok

en: Left Attributes
sk: Atribúty vľavo

en: Right Attributes
sk: Atribúty vpravo

en: Left EOL
sk: Konce riadkov vľavo

en: Right EOL
sk: Konce riadkov vpravo

en: Left Encoding
sk: Kódovanie vľavo

en: Right Encoding
sk: Kódovanie vpravo

en: Ignored Diff.
sk: Ignorovaný rozdiel

en: Differences
sk: Rozdiely

en: Binary
sk: Binárny

en: Unable to compare files
sk: Nemožno porovnať súbory

en: Item aborted
sk: Položka zrušená

en: File skipped
sk: Súbor preskočený

en: Folder skipped
sk: Adresár preskočený

en: Left only: %1
sk: Iba vľavo: %1

en: Right only: %1
sk: Iba vpravo: %1

en: Binary files are identical
sk: Binárne súbory sú identické

en: Binary files are different
sk: Binárne súbory sú rozdielne

en: Files are different
sk: Súbory sú rozdielne

en: Left Only
sk: Iba vľavo

en: Right Only
sk: Iba vpravo

en: Error
sk: Chyba

en: Elapsed time: %ld ms
sk: Uplynulý čas: %ld ms

en: 1 item selected
sk: jedna vybraná položka

en: %1 items selected
sk: %1 vybraných položiek

en: Filename or folder name.
sk: Názov súboru alebo adresára.

en: Subfolder name when subfolders are included.
sk: Názov podadresára, keď obsahuje aj podadresáre.

en: Comparison result, long form.
sk: Výsledok porovnania, dlhý tvar.

en: Left side modification date.
sk: Dátum poslednej zmeny na ľavej strane.

en: Right side modification date.
sk: Dátum poslednej zmeny na pravej strane.

en: File's extension.
sk: Prípona súboru.

en: Left file size in bytes.
sk: Veľkosť súboru na ľavej strane v bajtoch.

en: Right file size in bytes.
sk: Veľkosť súboru na pravej strane v bajtoch.

en: Left file size abbreviated.
sk: Veľkosť súboru na ľavej strane skrátená.

en: Right file size abbreviated.
sk: Veľkosť súboru na pravej strane skrátená.

en: Left side creation time.
sk: Dátum vytvorenia na ľavej strane.

en: Right side creation time.
sk: Dátum vytvorenia na pravej strane.

en: Tells which side has newer modification date.
sk: ktorý zo súborov má novší čas poslednej zmeny.

en: Left side file version, only for some filetypes.
sk: Verzia súboru na ľavej strane, iba pre rovneký typ súboru.

en: Right side file version, only for some filetypes.
sk: Verzia súboru na pravej strane, iba pre rovneký typ súboru.

en: Short comparison result.
sk: Krátky výsledok porovnania.

en: Left side attributes.
sk: Atribúty na ľavej strane.

en: Right side attributes.
sk: Atribúty na pravej strane.

en: Left side file EOL type
sk: Typ zakončenia riadka súboru na ľavej strane

en: Right side file EOL type
sk: Typ zakončenia riadka súboru na pravej strane

en: Left side encoding.
sk: Kódovanie na ľavej strane.

en: Right side encoding.
sk: Kódovanie na pravej strane.

en: Number of ignored differences in file. These differences are ignored by WinMerge and cannot be merged.
sk: Počet ignorovaných rozdielov v súbore. Tieto rozdiely WinMerge ignoruje a nie je schopný ich zlúčiť.

en: Number of differences in file. This number does not include ignored differences.
sk: Počet rozdielov v súbore. V tomto čísle nie sú zahrnuté ignorované rozdiely.

en: Shows an asterisk (*) if the file is binary.
sk: Zobrazí hviezdičku (*) ak je súbor binárny.

en: Compare %1 with %2
sk: Porovnať %1 s %2

en: Comma-separated list
sk: Zoznam oddelený čiarkami

en: Tab-separated list
sk: Zoznam oddelený tabulátormi

en: Simple HTML
sk: Jednoduché HTML

en: Simple XML
sk: Jednoduché XML

en: The report file already exists. Do you want to overwrite existing file?
sk: Súbor so správou už existuje. Chcete prepísať existujúci súbor?

en: Error creating the report:
    %1
sk: Chyba pri vytváraní správy:
    %1

en: The report has been created successfully.
sk: Správa bola úspešne vytvorená.

en: The same file is opened in both panels.
sk: Rovnaký súbor je otvorený v boch paneloch.

en: The selected files are identical.
sk: Vybrané súbory sú rovnaké.

en: An error occurred while comparing the files.
sk: Počas porovnávania sa vyskytla chyba.

en: Temporary files could not be created. Check your temporary path settings.
sk: Dočasné súobry nebolo možné vytvoriť. Skontrolujte nastavenie odkladacieho adresára.

en: These files use different carriage return types.
    
    Do you want to treat all carriage return types as equivalent for this comparison?
    
    Note: If you always want to treat all carriage return types as equivalent, set the option 'Ignore carriage return differences..' in the Compare tab of the options dialog (available under Edit/Options).
sk: Tieto súbory používajú rozličné zakončenia riadkov.
    
    Chcete, aby som považoval všetky zakončenia riadkov za ekvivalentné počas tohoto porovnávania?
    
    Pozn.: Ak chcete, aby som vždy považoval všetky zakončenia riadkov za ekvivalentné, nastavte voľbu 'Ignorovať rozdiely zakončenia riadkov..' v záložke Porovnávanie dialógu Nastavenia (nájdete v Úpravy/Nastavenia).

en: An error occurred while prediffing the file '%1' with the plugin '%2'. The prediffing is not applied any more.
sk: Počas predspracovana súboru '%1' zásuvným modulom '%2' sa vyskytla chyba. Predspracovanie sa už nepoužije.

en: The selected folder is invalid.
sk: Zvolený adresár je neplatný.

en: Cannot open a binary file to editor.
sk: Nemôžem otvoriť binárny súbor v editore.

en: The folder exists only in other side and cannot be opened.
    
    Do you want to create a matching folder:
    %1
    to the other side and open these folders?
sk: Adresár existuje len na druhej strane a nie je možné ho otvoriť.
    
    Chcete vytvoriť zodpovedajúci adresár:
    %1
    na druhej strane a otvoriť tieto adresáre?

en: Different codepages found in left (cp%d) and right (cp%d) files. 
    Displaying each file in its codepage will give a better display but merging/copying will be dangerous.
    Would you like to treat both files as being in the default windows codepage (recommended)?
sk: Rozličné kódové stránky v ľavol (cp%d) a pravom (cp%d) súbore. 
    Zobrazenie každého súboru v jeho kódovej stránke lepšie zobrazuje, ale zlučovanie/kopírovanie bude nebezpečné.
    Chcete precovať s oboma stránkami akoby boli v predvolenej kódovej stránke Windows (odporúča sa)?

en: Warning: Files use different encodings, left=%s and right=%s, and merging may lead to information loss.
sk: Varovanie: Súbory používajú rozličné kódovania, ľavý=%s a pravý=%s, a zlúčenie môže viesť ku strate informácií.

en: Information lost due to encoding errors: both files
sk: Informácie sa stratili kvôli chybám v kódovaní: oba súbory

en: Information lost due to encoding errors: right file
sk: Informácie sa stratili kvôli chybám v kódovaní: pravý subor

en: Information lost due to encoding errors: left file
sk: Informácie sa stratili kvôli chybám v kódovaní: ľavý subor

en: No difference
sk: Bez rozdielu

en: Line difference
sk: Rozdiely v riadkoch

en: Replaced %1 string(s).
sk: Nahradených %1 reťazcov.

en: Cannot find string "%s"
sk: Nemôžem nájsť reťazec "%s"

en: Copy Full Path
sk: Kopírovať úplnú cestu

en: Copy Filename
sk: Kopírovať názov súboru

en: Location Pane
sk: Lokačný panel

en: Diff Pane
sk: Panel rozdielu

en: Patch file successfully written.
sk: Súbor so záplatou bol úspešne zapísaný.

en: 1. item is not found or is directory!
sk: 1. položka nenájdená alebo je to adresár!

en: 2. item is not found or is directory!
sk: 2. položka nenájdená alebo je to adresár!

en: The patch file already exists. Do you want to overwrite it?
sk: Súbor so záplatou už existuje. Chcete ho prepísať?

en: [%1 files selected]
sk: [%1 súbor zvolený]

en: Normal
sk: Normálny

en: Context
sk: Kontextový

en: Unified
sk: Zjednotený

en: Could not write to file %1.
sk: Nedalo sa zapisovať do súboru %1.

en: The specified output path is not an absolute path: %1
sk: Uvedená výstupná cesta nie je absolútna cesta: %1

en: Specify an output file
sk: uveďte výstupný súbor

en: Cannot create a patch file from binary files.
sk: Nemohol som vytvoriť súbor so záplatou z binárnych súborov.

en: Cannot create a patch file from directories.
sk: Nemohol som vytvoriť súbor so záplatou z adresárov.

en: Please save all files first.
    
    Creating a patch requires that there are no unsaved changes in files.
sk: Prosím, najprv uložte všetky súbory.
    
    vytvorenie záplaty vyžaduje, aby v súboroch neboli neuložené zmeny.

en: Folder does not exist.
sk: Adresár neexistuje.

en: Current directory comparison results will be cleared.
sk: Aktuálne výsledky porovnania adresárov budú zmazané.

en: Archive support is not enabled.
    All needed components (7-zip and/or Merge7z*.dll) for archive support cannot be found.
    See manual for more info about archive support and how to enable it.
sk: Podpora archívov nie je zapnutá.
    Niektoré z komponentov (7-zip a/alebo Merge7z*.dll) potrebných pre podporu archívov neboli nájdené.
    Pozri viac informácií o podpore archávov a ako ju zapnúť v Príručke.

en: 
    Note: 7-Zip integration is disabled in WinMerge settings.
sk: 
    Pozn.: integrácia 7-Zip je vyonutá v Nastaveniach WinMerge.

en: 
    Note: 7-Zip integration is restricted to standalone operation in WinMerge settings.
sk: 
    Pozn.: integrácia 7-Zip je obmedzená na samostatnú (standalone) prevádzku v Nastaveniach WinMerge.

en: Select file for export
sk: Vyberte súbor pre export

en: Select file for import
sk: Vyberte súbor pre import

en: Options imported from the file.
sk: Nastavenia importované zo súboru.

en: Options exported to the file.
sk: Options exportované do súboru.

en: Failed to import options from the file.
sk: Nepodarilo sa importovať nastavenia zo súboru.

en: Failed to write options to the file.
sk: Nepodarilo sa zapísať nastavenia do súboru.

en: You are about to close several compare windows.
    
    Do you want to continue?
sk: Chystáte sa zatvoriť niekoľno okien s porovnaním.
    
    Chcete pokračovať?

en: Regular expression error
sk: Chyba regulárneho výrazu

en: No match
sk: Bez zhody

en: Invalid regular expression
sk: Neplatný regulárny výraz

en: Invalid collation character
sk: Neplatný znak porovnávania

en: Invalid character class name
sk: Neplatný názov triedy znakov

en: Trailing backslash
sk: Spätná lomka na konci

en: Invalid back reference
sk: Neplatný spätný odkaz

en: Unmatched [ or [^
sk: [ alebo [^ bez náprotivku

en: Unmatched ( or \(
sk: ( alebo \( bez náprotivku

en: Unmatched \{
sk: \{ bez náprotivku

en: Invalid content of \{\}
sk: Neplatný obsah \{\}

en: Invalid range end
sk: neplatný koniec rozsahu

en: Out of memory
sk: nedostatok pamäte

en: Invalid preceding regular expression
sk: Neplatný predchádzajúci regulárny výraz

en: Premature end of regular expression
sk: Predčasný koniec regulárneho výrazu

en: Regular expression too big
sk: Regulárny výraz je príliš veľký

en: Unmatched ) or \)
sk: ) alebo \) bez náprotivku

en: Western European
sk: západoeurópske

en: Eastern European
sk: východoeurópske

en: East Asian
sk: východoázijské

en: SE & SW Asian
sk: juhovýchodná a juhozápadná Ázia

en: Middle Eastern
sk: stredný východ

en: Not applicable
sk: iné

en: MS-DOS Latin US
sk: MS-DOS latinka US

en: MS-DOS Arabic
sk: MS-DOS arabská

en: MS-DOS Greek
sk: MS-DOS grécka

en: MS-DOS Baltic Rim
sk: MS-DOS baltská

en: MS-DOS Latin 1
sk: MS-DOS latinka 1

en: MS-DOS Greek 1
sk: MS-DOS grécka 1

en: MS-DOS Latin 2
sk: MS-DOS latinka 2

en: MS-DOS Cyrillic
sk: MS-DOS azbuka

en: MS-DOS Turkish
sk: MS-DOS turecká

en: MS-DOS Portuguese
sk: MS-DOS portugalská

en: MS-DOS Icelandic
sk: MS-DOS islandská

en: MS-DOS Hebrew
sk: MS-DOS hebrejská

en: MS-DOS French Canada
sk: MS-DOS francúzska Kanada

en: MS-DOS Nordic
sk: MS-DOS nordická

en: MS-DOS Cyrillic CIS 1
sk: MS-DOS azbuka CIS 1

en: MS-DOS Greek 2
sk: MS-DOS grécka 2

en: Windows Thai
sk: Windows thajská

en: Windows Japanese
sk: Windows japonská

en: Windows Simplified Chinese
sk: Windows zjednodušená čínština

en: Windows Korean
sk: Windows kórejská

en: Windows Traditional Chinese
sk: Windows tradičná čínština

en: Windows Latin 2
sk: Windows latinka 2

en: Windows Cyrillic (Slavic)
sk: Windows azbuka (slovanská)

en: Windows Latin 1
sk: Windows latinka 1

en: Windows Greek
sk: Windows grécka

en: Windows Latin 5 (Turkish)
sk: Windows latinka 5 (turecká)

en: Windows Hebrew
sk: Windows hebrejská

en: Windows Arabic
sk: Windows arabská

en: Windows Baltic Rim
sk: Windows baltská

en: Windows Vietnamese
sk: Windows vietnamská

en: Macintosh Roman
sk: Macintosh rumunská

en: Macintosh Greek
sk: Macintosh grécka

en: Macintosh Cyrillic
sk: Macintosh azbuka

en: Macintosh Central Europe
sk: Macintosh stredná Európa

en: Macintosh Turkish
sk: Macintosh turecká

en: Approximates ISO-8859-2
sk: Approximuje ISO-8859-2

en: Approximates ISO-8859-1
sk: Approximuje ISO-8859-1

en: Approximates ISO-8859-7
sk: Approximuje ISO-8859-7

en: Approximates ISO-8859-9
sk: Approximuje ISO-8859-9

en: Approximates ISO-8859-8
sk: Approximuje ISO-8859-8

en: Mixed
sk: Zmiešaný

en: Save the left file
sk: Uloží súbor vľavo

en: Save the right file
sk: Uloží súbor vpravo

en: Save the left file with name...
sk: Uloží ľavý súbor pod názvom...

en: Save the right file with name...
sk: Uloží pravý súbor pod názvom...

en: Switch between editing and merging modes
sk: Prepne medzi režimami upravovania a spájania

en: View and adjust file encoding properties
    File encoding properties
sk: Zobrazí a nastaví vlastnosti kódovania súborov
    Vlastnosti kódovania súborov

en: Open and resolve conflict file
sk: Otvoriť a vyriešiť súbor konfliktov

en: Select difference area in the current line
    Difference in the Current Line
sk: Vyberie oblasť rozdielu na aktuálnom riadku
    Rozdiel na aktuálnom riadku

en: Go to line or difference
    Go to (Ctrl+G)
sk: Prejde na riadok alebo rozdiel
    Prejsť na (Ctrl+G)

en: Set program options
    Options
sk: Nastaví možnosti programu
    Možnosti

en: Refresh display
    Refresh (F5)
sk: Obnoví zobrazenie
    Obnoviť (F5)

en: Copy selected lines to clipboard adding linenumbers to line begin
sk: Skopíruje vybrané riadky do schránky s pridaným číslom riadka na začiatok

en: Refresh selected items
sk: Obnoví zvolené položky

en: Toggle bookmark
sk: Prepne záložku

en: Go to next bookmark
sk: Ide na ďalšiu záložku

en: Go to previous bookmark
sk: Ide na predošlú záložku

en: Clear all bookmarks
sk: Vymaže všetky záložky

en: Displays items that are exactly the same
    Show Identical Items
sk: Zobrazí položky, ktoré sú presne rovnaké
    Zobraziť identické položky

en: Displays items that have differences
    Show Different Items
sk: Zobrazí položky, ktoré majú rozdiely
    Zobraziť rozdielne položky

en: Displays items that exist in only on the left side
    Show Left Unique Items
sk: Zobrazí položky, ktoré existujú iba na ľavej strane
    Zobraziť položky jedinečné vľavo

en: Displays items that exist in only on the right side
    Show Right Unique Items
sk: Zobrazí položky, ktoré existujú iba na pravej strane
    Zobraziť položky jedinečné vpravo

en: Displays binary files
    Show Binary Files
sk: Zobrazí binárne súbory
    Zobraziť binárne súbory

en: Displays skipped items
    Show Skipped Items
sk: Zobrazí preskočené položky
    Zobraziť preskočené položky

en: Select the font for the view
    Select View Font
sk: Vyberie font pre zobrazenie
    Font pre zobrazenie

en: Revert to using the default system font for view
    Default Font
sk: Vráti sa k používaniu predvoleného systémového fontu pre zobrazenie
    Predvolený font

en: Shows whitespace characters
sk: Zobrazí prázdne znaky

en: Toggle Diff Pane
sk: Prepne panel rozdielov

en: Location pane shows overall picture from files
sk: Lokačný panel zobrazí celkový obraz súborov

en: Show folder compare statistics dialog
sk: Zobrazí dialóg štatistika porovnania adresárov

en: Swap the positions of the two panes
sk: Vymení polohu dvoch panelov

en: Shows line numbers
    Show Line Numbers
sk: Zobrazí čísla riadkov
    Zobraziť čísla riadkov

en: Enable word wrap
    Wrap Lines
sk: Zapne zalamovanie riadkov na hranici slov
    Zalamovať riadky

en: Shows selection margins for both panes
    Show Selection Margins
sk: Zobrazí okraje výberu v oboch paneloch
    Zobraziť okraje výberu

en: Increase text size
sk: Zväčšiť veľkosť písma

en: Decrease text size
sk: Zmenšiť veľkosť písma

en: Reset text zoom to default size
sk: Nastaviť písmo na štandardnú veľkosť

en: Copy the selected text to the right file
    Copy Right (Alt+Right)
sk: Skopíruje vybraný text do súboru vpravo
    Kopírovať vpravo (->)

en: Copy the selected text to the left file
    Copy Left (Alt+Left)
sk: Skopíruje vybraný text do súboru vľavo
    Kopírovať vľavo (<-)

en: Copy difference to right and advance to next
    Copy Right and Advance (Ctrl+Alt+Right)
sk: Skopíruje rozdiel napravo a prejde na ďalší
    Skopírovať doprava a na ďalší (Ctrl+Alt+vpravo)

en: Copy difference to left and advance to next
    Copy Left and Advance (Ctrl+Alt+Left)
sk: Skopíruje rozdiel naľavo a prejde na ďalší
    Skopírovať doľava a na ďalší (Ctrl+Alt+vľavo)

en: Copy all differences to the right file
    All Right
sk: Skopíruje všetky rozdiely do súboru vpravo
    Všetko vpravo

en: Copy all differences to the left file
    All Left
sk: Skopírujde všetky rozdiely do súboru vľavo
    Všetko vľavo

en: Delete selected items from both directories
sk: Zmaže vybrané položky z oboch adresárov

en: Compare selected item (compare first item if multiple items selected)
sk: Porovná vybrané položky (ak sú zvolené viaceré položky, porovná prvú položku)

en: Select and reorder directory compare columns
sk: Vyberie a zmení poradie stĺpcov pre porovnanie adresárov

en: Generate a patch-file
sk: Vytvorí súbor so záplatou

en: Select and modify filters
sk: Vyberie a modifikuje filtre

en: Generates a report from compare results
sk: Vytvorí správu z výsledkov porovnania

en: The user selects the unpacker (no unpacking when comparing dir)
sk: Používateľ zvolí rozbaľovací program (bez rozbaľovania, keď sa otvára adresár)

en: The adapted unpacker is applied to both files (one file only needs the extension)
sk: Rozbaľovací program sa použije na oba súbory (pri jednom súbore stačí prípona)

en: Select an unpacker to edit this file
sk: Zvoľte rozbaľovací program, ktorým sa bude upravovať tento súbor

en: No prediffer (normal)
sk: Bez predspracovania (bežné)

en: Suggested plugins
sk: Odporúčané zásuvné moduly

en: Other plugins
sk: Iné zásuvné moduly

en: Unload all plugins and reload them (for developers)
sk: Odoberie z pamäte všetky zásuvné moduly a znovu ich načíta (pre vývojárov)

en: Closes all open windows
sk: Zatvorí všetky otvorené okná

en: Outputs current WinMerge version info and configuration to text file
sk: Vypíše aktuálne informácie o verzii a konfigurácii WinMerge do textového súboru

en: Private Build: %1
sk: Súkromné zostavenie: %1

en: Opens the release notes document
    Release Notes
sk: Otvorí dokument Poznámky k vydaniu
    Poznámky k vydaniu

en: Opens the translations website
    Translations
sk: Otvorí webstránku prekladov
    Preklady

en: Plugin Settings
sk: Nastavenia zásuvných modulov

en: No prediffer
sk: Bez preprocesora

en: Prediff if possible
sk: Preprocessing, ak sa dá

en: WSH not found - .sct scripts disabled
sk: WSH nenájdené - .sct skripty vypnuté

en: <None>
sk: <Žiadny>

en: <Automatic>
sk: <Automatické>

en: Open the file with registered application
sk: Otvorí súbor registrovanou aplikáciou

en: Open the file with external editor
sk: Otvorí súbor externým editorom

en: Open the file with a particular program
sk: Otvorí súbor konkrétnym programom

en: Do not display moved blocks
sk: Nezobrazuje presunuté bloky

en: Display all moved blocks
sk: Zobrazí všetky posunuté bloky

en: Display moved blocks only from current diff
sk: Zobrazuje presunuté bloky iba z aktuálneho rozdielu

en: Go to diff under cursor
sk: Ide na rozdiel, ktorý je pod kurzorom

en: G&oto Diff %1 of %2
sk: Ch&oď na rozdiel %1 z %2

en: G&oto Line %1
sk: Ch&oď na riadok %1

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: From file system
sk: Zo súborového systému

en: From MRU list
sk: Zo zoznamu nedávno použitých

en: Batch
sk: Dávkový

en: Resources
sk: Zdroje

en: Hide the toolbar
sk: Skryť panel nástrojov

en: Show small toolbar
sk: Zobraziť malý panel nástrojov

en: Show big toolbar
sk: Zobraziť veľký panel nástrojov
